Nieuws

Portretschilderen. Bericht 8

Wanneer men mij zou vragen een balletuitvoerinkje te doen, dan zou ik daar -waarachtig- zwaar over moeten nadenken. Sterker nog, ik zou er een nacht van wakker liggen.
Ik heb afgelopen weken goed begrepen, dat sommige anderen dat doen wanneer hun gevraagd wordt een zelfportret te schilderen. Maar ze doen het  toch!!!!! En hoe!!!!!
Met een grote groep is afgelopen zaterdag weer enthousiast en serieus geschilderd. En de resultaten waren echt fantastisch. De kinderen Hoving hadden niet eens een foto nodig!
Een enkeling kreeg in de gaten dat je de volgende keer weer mocht komen om het werk af te maken en er was bovendien een nieuwe aanmeldster voor een foto. Ze bleef zo lang, dat ze in dezelfde tijd bijna een portret had kunnen schilderen.
Gezellig met elkaar iets doen wat je nog nooit gedaan hebt; dat lukt niet overal!  De 150 portretten gaan we zeker halen!
Komende zaterdag schilderen we voor de laatste keer.
(Behalve dan de kinderen die na de vakantie voor het eerst op school zijn gekomen.)
 
Bruun

One thought on “Portretschilderen. Bericht 8

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Aankomende evenementen